ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hack Bluetooth

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Grannqe
WebMaster
WebMaster


Posts : 321
Join date : 12/01/2010

MesazhTitulli: Hack Bluetooth   Wed Jan 13, 2010 12:05 pm

Bluetooth hack me këtë pako mbreslenese

Super Bluetooth Hack


Pasi jeni lidhur me një telefon tjetër përmes Bluetooth ju mund të:

lexoni mesazhet e tij
lexoni kontaktet e tij
ndryshim profili
luani me ton zilen e tij edhe nëse telefoni është më i heshtur
luajnë këngët e tij (në telefonin e tij)
restarton telefonin
fik telefonin
rivendosur parametrat fabrikë
me ndryshu ring volumin
dhe ktu vjen me e mirra
thirjet nga telefoni i tij ai përfshin të gjitha funksionet e thirrur si të mbajë, etj.

rapidshare.com Blue_Tooth_Hacking-APNSB.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gea-hacking.canadian-forum.com
 
Hack Bluetooth
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup :: Hacking-
Kërce tek: