ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hack Paypal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
|3nOo|
WebMaster
WebMaster


Posts : 224
Join date : 12/01/2010
Age : 23

MesazhTitulli: Hack Paypal   Wed Jan 13, 2010 1:44 pm

Une kit mnyr e kum provu ne Servage.net edhe ka

funksionu

qe pi ju kallxoj qysh nqit web me bo kta
hin www.servage.net edhe e klikon 1 qi po do

me ble
regjistrohesh
edhe shkon dej ku ta qet cmimin ?

ja boni faqes Save As (shkoni te File dhe klikoni

save as)
e qelni faqen e rujtun e html e qelni ne Notepad dhe e editoni ku gjoni shuma tpareve i ndrroni e dhe i

boni
psh. 1muj 0.10
total: 1.00

Qe linku e keni me fotografi

http://www.tutoriale-al.net/tutoriale/paypal.htmlHack Paypal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hack Paypal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup :: Hacking-
Kërce tek: