ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hy n'PC Dikujna metoda me e re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
|3nOo|
WebMaster
WebMaster


Posts : 224
Join date : 12/01/2010
Age : 23

MesazhTitulli: Hy n'PC Dikujna metoda me e re   Wed Jan 13, 2010 1:45 pm

Ky eshte nje program qe sherben me i hy ne Kompjuter te atij personi qe ia din IP adresen Reale pra eshte shum program i fort dhe versioni me i ri i Esenntial Tools vetem beje download e pastaj e jep Ip e viktimes dhe i ben dy kompjutera


http://www.speedyshare.com/421672758.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nitii
Gea Member
Gea Member


Posts : 6
Join date : 11/05/2010

MesazhTitulli: Re: Hy n'PC Dikujna metoda me e re   Tue May 11, 2010 1:46 pm

Bone upload ne mediafire ose dikun se qikjo spo bon!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hy n'PC Dikujna metoda me e re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup :: Hacking-
Kërce tek: