Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Fati i keq

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aTdh3
WebMaster
WebMaster



Posts : 214
Join date : 12/01/2010

Fati i keq Empty
MesazhTitulli: Fati i keq   Fati i keq Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 10:35 am

Takohen dy miq dhe teksa njeri duket i qeshur dhe plot gjalleri, tjetri rri i vrenjtur.
Ai qe duket i gezuar pyet tjetrin:
- C'ke, s'me dukesh mire?
- Po ja, nis tjetri, me vdiq gjyshja para 1 muaji...
- E pastaj?...i kish vajtur koha asaj, plake hesapi, - ja pret tjetri.
- Jo me, nuk e kam aty muhabetin, po ja, pa e ditur asnjeri, gjyshja kish patur gjithe ate pasuri. Nga gjithe ata niper e mbesa, mua me la shumicen, rreth $150,000.
- Po ti qenke per t'u uruar dhe jo ngushelluar, - thote miku entuziast.
- Eeee po javen qe pasoi me vdiq nje kusheri i larget qe pothuaj nuk e njihja as per emer dhe ai me le ne testament koleksionin e tij te plote te oreve zviceriane i cili vlente rreth
$500, 000.
- Dreq o pune, kesaj i thone te te eci fati!
Edhe javen tjeter me vdiq tezja dhe me kish lene jo pak por $85,000 si dhe disa sende floriri me shume vlere.
Tjetri, me sy te caperlyer ne maksimum i thote: Ja ky eshte fis per koke te fisit, jo si ai fis koti qe kam une!
Po shoku fatlum ja pret i merzitur :
Po ore po, ashtu mendoja dhe une, por shiko:
sot vajti e shtune dhe ...hic, akoma s'po vdes njeri kete jave, kaq e pati fati im
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fati i keq
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: