Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pavarësia të “kalitet” para vendimit të GJND-së

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Grannqe
WebMaster
WebMaster



Posts : 321
Join date : 12/01/2010

Pavarësia të “kalitet” para vendimit të GJND-së Empty
MesazhTitulli: Pavarësia të “kalitet” para vendimit të GJND-së   Pavarësia të “kalitet” para vendimit të GJND-së Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 9:41 am

Shtetet fqinje të Serbisë po bëjnë veprimeve që tregojnë se në qarqet ndërkombëtare konsiderohet se pavarësia e Kosovës duhet të çohet deri në fund, para vendimit të Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë, vlerëson ish-ambasadori serb në Francë, Predrag Simic.

Në një prononcim për agjencinë Beta, Simic ka thënë se këtë e dëshmon vendimi i Qeverisë së Malit të Zi për vendosjen e marrëdhënieve diplomatike me Kosovën, sikur edhe deklarata e sekretarit të përgjithshëm të OKB-së, Ban Ki-moon, se Serbia dhe Kosova duhet ta lënë mënjanë statusin dhe t’i përkushtohen bashkëpunimit rajonal.

“Është evidente që, Serbia po merr sinjale nga shumë burime - se duhet rrumbullakuar atë që ka filluar më 17 shkurt të vitit 2008, duke mos e pritur vendimin e GJND-s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://gea-hacking.canadian-forum.com
 
Pavarësia të “kalitet” para vendimit të GJND-së
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mënyra më e mirë dhe më e lehtë të fitosh para ne paypal
» Seksi ne Toke daton para 2 miliarde vjetesh

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup :: Lajme-
Kërce tek: