Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gangsteri varroset me arkivol të artë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Grannqe
WebMaster
WebMaster



Posts : 321
Join date : 12/01/2010

Gangsteri varroset me arkivol të artë Empty
MesazhTitulli: Gangsteri varroset me arkivol të artë   Gangsteri varroset me arkivol të artë Icon_minitimeSat May 01, 2010 4:15 pm

Një gangster i famshëm në Australi është varrosur me një arkivol me pllakë ari me vlerë pre 20.000 funtesh, 11 ditë pasi e kishin rrahur për vdekje në burg.

Carl Williams u vra në burgun më të madh të shtetit të Victorias nga një i burgosur me anë të një pjese të biçikletës, ndërsa Daily Mail bën të ditur se funerali i tij mblodhi një numër të madh përcjellësish në Melbourne.

39-vjeçari i njohur si “vrasësi me fytyrë foshnje”, ishte njeriu kryesor i luftës së nëntokës gjatë viteve të nëntëdhjeta në Melbourne, ndërsa u bë ‘i pavdekshëm’ në serialin e popullarizuar australian “Underbelly”.

Në funeral ishte e pranishme edhe ish-gruaja e tij, Roberta Williams me vajzën e tyre Dhakota. “Ti më dhe vetëbesim dhe siguri në vete, kur ajo ishte humbur shumë vite më parë”, u shpreh në fjalën e saj Roberta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://gea-hacking.canadian-forum.com
 
Gangsteri varroset me arkivol të artë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup :: Kuriozitete-
Kërce tek: