Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Gjinjtë lakuriq megjithatë shkaktuan tërmete?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Grannqe
WebMaster
WebMaster



Posts : 321
Join date : 12/01/2010

Gjinjtë lakuriq megjithatë shkaktuan tërmete? Empty
MesazhTitulli: Gjinjtë lakuriq megjithatë shkaktuan tërmete?   Gjinjtë lakuriq megjithatë shkaktuan tërmete? Icon_minitimeSat May 01, 2010 4:21 pm

Fushata e Facebookut në të cilën gratë janë ftuar të zbulojnë gjokset për të vërtetuar se lakuriqësia nuk shkakton tërmet, në të vërtetë arriti të dëshmojë të kundërtën.
Projekti i Jennifer McCreight “Booqkuake” ka tërhequr më shumë se 200.000 femra të cilat shprehën gatishmërinë për të treguar gjoksin e tyre lakuriq, më 26 prill, në shenjë proteste kundër deklaratës së ajatolahut iranian Kazem Sedighi, i cili tha se veshja atraktive e femrave është shkaktar për tërmetet që po ndodhin nëpër botë.

Në të vërtetë më 26 prill tërmeti 6.5 shkallë Richter ka dridhur Tajvanin.

McCreight tha se ky tërmet nuk është i rëndësishëm sipas statistikave sepse nuk ka shkaktuar dëme të mëdha materiale dhe as viktima, si dhe zonat e kohës nuk përshtaten, sepse tërmeti në të vërtetë ka ndodhur një ditë më herët, pasi në West Lafayett (Indiana, SHBA) ende nuk ishte bërë 26 prill.

“Mesatarisht në botë ndodhin 134 tërmete në vit të magnitudës 6 deri në 6.9 shkallë të Richterit”, thotë ajo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://gea-hacking.canadian-forum.com
 
Gjinjtë lakuriq megjithatë shkaktuan tërmete?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lakuriq Në vende Publike dhe në (Gjygj)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup :: Kuriozitete-
Kërce tek: